Dieta 1900 kalorii i ćwiczenia siłowe na redukcję tkanki tłuszczowej

Dieta 1900 kalorii i ćwiczenia siłowe na zrzucenie tłuszczu Dzien Dobry Panstwu, mam na imie Emilia, mam 25 lat.Jestem typem figury jablko.Chcialabym zrzucic tluszcz, ale nie miesnie.Waze 53-54 kilogramy i nie chce na niej tracic.Czy dieta 1900 kalolrii i cwiczenia slilowe wd omu 3 razy w tygodniu, pomoga mi? MOJE WYMIARY to 33 szyja, 71-73 talia, biodra 86, wzrost 168 cm Uprzejmie prosze o odpowiedz

Witaj,
ćwiczenia siłowe nie spalą tkanki tłuszczowej. Powinnaś poprosić dietetyka o ułożenia planu żywieniowego, ponieważ 1900 kcal to trochę mało jak na budowanie masy mięśniowej, a na spalanie tk. tłuszczowej to nie taki trening. Istotnym jest również z "czego" to 1900 kcal pochodzi, jaki jest udział tłuszczów/białek/węglowodanów w Twojej diecie. Podaję link do Przykładowych diet dla kobiet, zamieszczonych na zaprzyjaźnionym portalu http://www.fitdietetyk.pl/centrum-wiedzy/23/przykladowe-diety-dla-kobiet/

Pozdrawiam
Agata Jarnuszewska
jarnuszewska.dobrydietetyk.pl