Dieta a zaburzenia rytmu serca

zauważyłam że po niektórych produktach mój puls wzrasta i moje serce szybciej bije co osłabia mój organizm.dzieje się to najczęściej w nocy,dodam że mam niedoczynność tarczycy-choroba hasimoto, mam astmę oskrzelową i helikobakter.kardiolog stwierdził że wszystko jest w porządku z sercem(echo serca w porządku,badania prawidłowe.tsh-2,46.czy te palpitacje mogą mieć coś wspólnego z dietą.miałam robioną gastroskopię-wszystko dobrze.

Witam. Kołatania serca raczej nie wiążą się z dietą. Jeśli pojawiają się głównie w nocy mogą mieć podłoże psychogenne.