Dieta bez warzyw na płaski brzuch

Waze 55kg przy wzroscie 160cm . Mam bardzo wystajacy brzuch. Robie cwiczenia w tym kierunku. Ale nie pomagaja. Staram sie wiecej ruszac i chodzic na spacery. NIE ZNOSZE WARZYW. jaka diete moge zastosowac. Nie jedzac warzyw. ?
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Masa ciała jest jak najbardziej ok. Zupełnie żadnych warzyw nie lubisz? Szczerze, to bez nich bardzo ciężko aby dieta była właściwie zbilansowana. Część z nich możesz zastąpić owocami, jednakże pamiętaj, że one dostarczają dość sporo cukrów prostych, które przyczyniają się do otyłości. Spróbuj wybrać sobie chociaż kilka warzyw, do których się przekonasz :) Pamiętaj aby spożywać pełnoziarniste produkty zbożowe takie, jak makaron razowy, kasza gryczana, ryż brązowy, ciemne pieczywo, które uzupełnią braki błonnika pokarmowego, który jest niezbędny w naszej diecie