Dieta dla 15-latki?

Mam 15 lat, mam 166 cm wzrostu i ważę 46 kg. :) Nie uważam, że jestem gruba, ale chciałabym mieć szczuplejszy brzuch... to jedyne miejsce na moim ciele, na którym widać wały tłuszczu... Codziennie wieczorem robię brzuszki, ale nie wiem, jak mam się odżywiać, żeby mój brzuch wreszcie zaczął mi się podobać. Więc co mam jeść i co robić?

Witam!

  Twoje BMI wynosi 16,72. Odpowiada to przedziałowi między 3-10 centylem (niedoborowi masy ciała). Zdecydowanie nie powinnaś się odchudzać, może to wręcz zaszkodzić Twojemu zdrowiu. Wiem, że okres "nastu" lat, to czas krytycznego spojrzenia na własną sylwetkę. Wtedy też każdy wałaczek tłuszczu wydaje się być monstrualnych rozmiarów, ale wierz mi, nie jesteś gruba. Zaakceptuj, proszę, kobiece kształty.

Piramidę Zdrowego Odżywiania znajdziesz na:
 http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Itemid=5&lang=pl#piramida dzieci.

Jeśli pragniesz wymodelować sylwetkę - ćwicz. Przykładowe ćwiczenia znajdziesz na: www.abccwiczenia.pl.

Pozdrawiam

PS Proszę, nie odchudzaj się!