Dieta dla 15-latki i sposoby na odchudzanie

Witam mam na imię Natalia mam 1.52 wzrostu ważę ponad 50 kilogramów ma 15 lat chciałam bym schudnąć i wreszcie czuć się dobrze nie wiem co robić pomuszcie mi bardzo mi na tym zależy :)
KOBIETA ponad rok temu

Roma Wojtewicz Dietetyka, Poznań

Witam Masa ciała znajduje się w normie. Jeśli jednak zauważasz nadmierne nagromadzenie się tkanki tłuszczowej w niektórych partiach ciała, zalecam wprowadzenie regularnej, a więc codziennej, aktywności fizycznej w dowolnej formie. Ponadto warto zrezygnować z tak zwanych pustych kalorii, a więc słodyczy, słonych przekąsek typu chipsy, paluszki, krakersy, żywności typu fast food oraz słodzonych napojów. Taka zmiana wpłynie korzystnie na figurę, kondycję, zdrowie i dobre samopoczucie.