Dieta dla 18-letniej kobiety, która pozwoli na zmniejszenie masy ciała

Witam,mam18lat160cm,waże52kg,chcialabym schudnac jeszcze 5kgczy udami sie to zrobic wmiesiac?(do1lipca)mójjadł. Śn. owsianka na jog.nat z garścią owoców i her. zielona,2Śn.Jabłkolubbanan,lunch:sałatka z wędz.łososiem i herb. miętowa, obiad:z dwoch dan co mama ugotuje kolacja:kromka chleba żytniego z plasterm żołt. lub bialego sera lub polędwicą i melisa. Piję 2 l. wody. 1 godz posniadaniu biegampowoli przezok45 minut z rozgrz. i spaceruję kilka razy dziennie po 1 godzinie ok.5km/h.Prosze o odp.

Witam serdecznie,
Twoja aktualna masa ciała wskazuje, że jest ona prawidłowa. BMI w tym momencie wynosi 20,3, więc nie ma konieczności odchudzania się.
Jeśli chodzi o aktywność fizyczną to jestem jak najbardziej na tak,bo ruch pozawala na utrzymanie prawidłowej masy ciała i na poprawę jego składu (rozwój mięśni i redukcja tłuszczu), dzięki czemu nasze ciało wygląda ładnie (skóra jest elastyczna, ujędrniona). Ważne przy tym wszystkim jest również odpowiednie żywienie. Nie można się głodzić, bo to doprowadzi do rozchwiania organizmu.
Z jadłospisu wynika, że raczej sięgasz po zdrowe produkty. I tego się trzymaj. Wypijasz również odpowiednią ilość płynów.
Pamiętaj o tym by śniadania były treściwe, bo to najważniejszy posiłek w ciągu dnia.
Na prawdę zapomnij o odchudzaniu bo jesteś młodą osobom, która na prawdę nie ma problemu ze swoją masą ciała.
Pozdrawiam,