Dieta dla 5-miesięcznego dziecka

Dzień dobry moja córcia kończy za tydzień 5 miesięcy chciałabym się dowiedzieć co już mogę wprowadzić nowego do jedzonka i w jakich ilościach podawać tzn ile łyżeczek na dzień bądz ml Oraz ile ml mleczka powinna pić .Karmiona jest enfamilem premium 1.

Jeśli potrzebuje Pani więcej informacji lub ma jakieś pytania zapraszam do kontaktu: marta@zdrowozjesz.pl