Dieta dla chorego na cukrzycę i raka esicy

Proszę o kilka przepisów na posiłki (również przyrządzenie ich) dla cukrzyka z rakiem esicy, albo chociaż podpowiedzieć mi gdzie ich szukać. Mąż ma mieć zastosowaną dietę płynną. Czeka na operację jelita grubego, nadal pracuje (w biurze). Jaki posiłek dać do pracy? Jeśli można, to proszę o odpowiedź na moją skrzynkę. Już wiem, że odpowiedź będzie przekazana pocztą elektroniczną. Adres poczty i nr telefonu są moje, pozostałe dane podałam mojego męża. Dziękuję, Barbara Z.

Możliwości tego forum nie dają szans na odpowiedź na Pani pytania. Konieczna jest konsultacja z prowadzącym męża diabetologiem.

Witam,

Zalecenia o które Pani prosi wymagają konsultacji z dietetykiem i dobrania takiego żywienia indywidualnie dla Pana. Jest to sprawa zbyt poważna aby bez konsultacji decydować. Proponuję udać się do dietetyka w Pani mieście który świadczy usługi w tym zakresie.