Dieta dla dziecka ze skazą białkową

mam pytanie mam syna i on ma skaze bialkowa co mam mu dawac jesc bo niemam pojencia a jestem młoda matka????

Witam,niestety nie wiem ile synek ma lat. Przy skazie białkowej najczęściej ograniczamy mleko, produkty mleczne i jajka, oraz przy wprowadzaniu pokarmów takich jak ryby, orzech,czekolada należy zachować czujność, gdyż te produkty tez mogą uczulać. Produkty jakie wybieramy przy skazie białkowej muszą być dostosowane do potrzeb, wieku dziecka oraz zależą od reakcji organizmu. proszę opisać jak objawia się u synka.