Dieta dla mężczyzny pracującego nocami po 12 godzin

Dieta dla mężczyzny pracującego nocami po 12 godzin, system pracy wygląda tak że pracuje 7 dni, potem 7 dni wolnego. Nie jem dużo ale przytyłem 45kg w 3 lata. Coraz gorzej jest mi przerzucać się na tryb dzienny, cały czas zmęczony. Jestem wiecznie rozregulowany nie mam stałych pór snu. Potrzebuje czegoś by się wzmocnić i dobrej diety żeby stracić trochę wagi. Wiek 27 lat, wzrost 190cm i waga 125kg. Dziękuje za wszelką pomoc

Witaj,

powinieneś noc w trakcie której pracujesz traktować jakby to był dzień i spożywać posiłki co 3-4 h, przy czym ostatni posiłek nie powinien być później niż 3 h przed pójściem spać ( po nocce).
Oto przykładowe diety:
http://fitdietetyk.pl/centrum-wiedzy/45/diety-mezczyzni/
Gdybyś chciał w ten sposób ułożoną dietę, zapraszam na moją stronę internetową:
jarnuszewska.dobrydietetyk.pl
Pomagam on-line.

Pozdrawiam
Agata Jarnuszewska