Dieta dla mężczyzny z wysoką niedowagą

Mąż doszedł do wagi 53 kg na 168 cm wzrostu. Je bardzo regularnie duże porcje masę warzyw , owoce mięso ,ryby. Neurolog krzyczy ,że ma przytyć , bo mu kręgosłup nie wytrzymuje, czym go karmić, ratujcie. Gdybym tyle jadła ważyłabym ze 200kg

Proszę się udać do specjalisty, który pomoże Państwu dobrać właściwe rozwiązanie. Na podstawie podanych przez Panią informacji nie można stwierdzić przyczyny tak niskiej masy ciała, a bez tego nie sposób odpowienio pomóc. Sugerują zrobić wcześniej spis z 1 tygodnia wszystkich spożywanych przez męża potraw wraz z konkretnymi ilościami - to ułatwi znacznie przeprowadzenie analizy sytuacji.