Dieta dla osoby z paraliżem

Ważę 57 kg przy wzroście 164 cm. Codziennie zjadam 1600 kcal przy zbilansowanej diecie. Utrzymuję wagę. Jestem osobą sparaliżowaną. Czy nie utyję jak taką dietę spożywam? Mam uraz po schudnięciu 18 kg i co zjem wydaje mi się, że z dnia na dzień przytyję.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

przy tej ilosci kalorii nie powinna Pani przytyć. Zachęcam do mozliwej dla Pani aktywnosci fizycznej gdyż zabezpiecza najlepiej przed efektem jo-jo.

Pozdrawiam