Dieta gorsetowa u 20-latki

Witam. Od dłuższego czasu cwicze i zdrowo sie odżywiam, jednak moja genetyczna budowa sprawia, ze moja talia jest niezbyt atrakcyjna. Stad moje pytanie- czy goret może mi w tym pomoc? Tzw. dieta gorsetowa. W Internecie panują różne kontrowersje, przy czym ciężko wywnioskować coś rzetelnego. Nie mam na myśli radykalnego zaciskania, a jedynie delikatnej modelacji. Proszę o odpowiedź i pozdrawiam.

Gorset będzie modelował sylwetkę głównie w czasie noszenia, jednak będzie również powodował szybsze odczuwanie stanu "przepełnienia" co może mieć pozytywny wpływ na ilość zjadanego jednorazowo jedzenia. Polecam jednak wizytę u dietetyka i specjalisty modelowania sylwetki w celu oceny rodzaju tkanki będącej tzw. "oponką". Takiej tkanki można się pozbyć stosując odpowiednią dietę, ćwiczenia i zabiegi rozbijające i spalające tłuszcz. Efekty pojawiają się już po kilku tygodniach.

Witam,

w celu modelowania sylwetki proszę zasięgnąć porady u trenera personalnego. Natomiast w kwestii informacji odnośnie diet krążących w internecie proszę być sceptyczna. Prawidłowe żywienie, odpowiednio dobrane ilości poszczególnych składników pokarmowych dadzą zdecydowanie lepszy efekt.

Pozdrawiam,
mgr dietetyki Natalia Główka
www.nutricus.pl