Dieta i chęć zmiany kształtu figury

Mam figurę typu "gruszki", czyli jestem wąska w talii, płaski brzuch. Jednak mam szerokie biodra oraz grube uda, pośladki i łydki. Całkiem możliwe że mają na to wpływ geny. Jednak chciałabym zmienić kształt swojej figury. Wiem że może być ciężko, ale mam silną motywację i silną wolę. Przez miesiąc nie jem białego pieczywa, słodyczy i fast foodów. Weszło mi to z nawyk, ale jednak nie widzę efektów. Proszę o pomoc

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

witam,
moze pani zredykowac mase ciala i zmniejszyc wymiary, ale nie da sie zmienic figury, no chyba ze zdecyduje sie pani na operacje plasgtyczna