Dieta i ćwiczenia fizyczne przy kifozie, niskim cholesterolu i nadwadze

DZIEŃ DOBRY.. MAM 27LAT,STWIERDZONĄ KIFOZĘ,ORAZ NISKI CHOLESTEROL ALE TEN DOBRY CHOLESTEROL.. PONADTO MAM 85KG I NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ NA 160CM WZROSTU..PROSZĘ O PORADĘ CO MUSZĘ ZA ĆWICZENIA WYKONYWAĆ ORAZ JAKĄ DIETĘ ..?? OD PÓL ROKU JESTEM NA URZĄDZENIU ELEKTROSTYMULACJE I PRĄDY A NIC NIE POMAGA.PROSZĘ O PORADĘ.Z GÓRY BARDZO DZIĘKUJĘ...

Witam, proszę poprosić swojego terapeutę o zestaw ćwiczeń, które mogłaby Pani wykonywać w warunkach domowych.Jeżeli chodzi o wagę, to ma Pani ponad 20 kg nadwagi. Dieta powinna na początek oscylować w granicach 1800-1900 kcal.