Dieta i ćwiczenia na wyszczuplenie nóg

mam 15 lat ,chciałabym wyszczuplić nogi ! Trenuje nie cały rok biegi narciarskie , ważę 50 kg , wzrost 164 ... Jestem szczupła , tylko bardzo chciałabym aby moje umięśnione łydki trochę wyszczuplały , a przy moich treningach nie wiem jak to zrobić .. Ponieważ muszę dobrze zjeść , a treningi wyglądają tak : biegamy nie całe 2 godziny co dziennie , < z odpoczynkiem gdy mamy zakwasy i źle się czujemy > chodzimy dużo po górach i mamy treningi siłowe ... co zrobić ? jak i co jeść
15 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,
myślę, że aby wyszczuplić nogi może warto byłoby zmniejszyć trochę intensywność treningu siłowego.
Co do diety - nie ma takiej, która sama w sobie pozwoli wyszczuplić określoną partię ciała. Twoja masa ciała jest w normie, jednakże na pograniczu z niedowagą. Dlatego też nie stosuj żadnych diet odchudzających. Odżywiaj się zdrowo, nawet możesz zwiększyć kaloryczność diety.