Dieta i ćwiczenia na zredukowanie tkanki tłuszczowej z ud

Witam.. Od razu powiem, że chodzi o moje uda. Mam 162 cm. i obwód ud 53 :// . Nie ładnie to wygląda i to jeszcze w dodatku teraz w lato .. Chciałabym się zapytać jak je zrzucić ? Jakie ćwiczenia ? Co jeść ? Nie jem słodyczy ale ok. 1 na miesiąc zjem chipsy i to chyba nie zaszkodzi . Ale jem codziennie lody . Waże 50 kg. Ale te uda ://
ponad rok temu

Witam, polecam zajrzeć do działu z ćwiczeniami http://portal.abczdrowie.pl/cwiczenia-na-uda-i-posladki tam dowiesz się, jakie ćwiczenia są najskuteczniejsze w celu wyszczuplenia ud. Myślę, że nie musisz stosować diety odchudzającej, jako takiej, ale skup się raczej na uregulowaniu pór posiłków i unikaniu podjadania między nimi. Jedz 3 główne posiłki i 2 przekąski w ciągu dnia, co około 3 godziny – jako przekąskę jedz owoc lub jogurt naturalny ze świeżymi/suszonymi owocami, ewentualnie kanapkę z chlebem pełnoziarnistym, chudym mięsem/ półtłustym nabiałem/jajem i warzywami. Nie musisz zmieniać całego jadłospisu, postaraj się, aby porcje były takiej wielkości, żebyś nie chodziła głodna, ani przejedzona. Dodatkowo zapoznaj się z artykułami z działu zdrowe odżywianie http://portal.abczdrowie.pl/zdrowe-odzywianie Pozdrawiam.