Dieta i ćwiczenia rebounding a odchudzanie

Witam serdecznie, Czy przy wzroście 172 i wadze 67kg oraz przy stosowaniu diety 1200kcal dziennie (5 posilkow) (oczywiście zero alkoholu, słodyczy ,fastfood) plus do tego 4x w tygodniu Rebounding 60minutowy (Trening na trampolinie) zredukuję tkankę tłuszczową? Mówiąc kolokwialnie i prosto - schudnę? Zależy mi na utracie ok 1 kg tygodniowo. Dziękuję za odp, Pozdrawiam

Witam, założenia są bardzo dobre, myślę, że jest duża szansa na powodzenie. Proszę pamiętać o odpowiedniej ilości płynów w ciągu dnia, zwłaszcza podczas treningów.
Pozdrawiam