Dieta i ćwiczenia u 59-latki

Witam..mam 59 lat zaczelam stosowac od tyg diete...sniadanie 1 jajko 2 bialka ,pomidor,ogorek,salata,herbata zielona na obiad filet z kurczak waraywa na parze na podwieczorek zieony sok mix a na kolacje znow kurczak plus warzywa na parze.Mam zamiar to stosowac 4 tyg czy jest szansa ze schudne do tego codziennie 30km na rowerku stacjonarnym lub kijki sredni chód przez pol godziny.Prosze o odpowiedz

Magdalena StusiĹska

Jeżeli faktycznie utrzyma Pani taką dietę waga powinna spaść- na początku dość szybko, potem będzie spadać wolniej. Warto pamiętać o efekcie jojo- czyli że po gwałtownym powrocie do 'normalnej' diety waga może gwałtownie wzrosnąć, trzeba więc robić to stopniowo.

Pani dieta jest pozbawiona węglowodanów i nie należy jej stosować przez 4 tygodnie, zwłaszcza jeśli ma pani zamiar wprowadzić aktywność fizyczną. Podstawą diety powinny być złożone węglowodany - razowe pieczywo, brązowy ryż, kasze.