Dieta i pieczenie po laparoskopowym usunięciu wyrostka

Witam serdecznie, w Niedzielę tj.4 styczeń znalazłem się na Pilskim oddziale Chirurgi. Zostałem poczęstowany dużą ilością kroplówek i już następnego dnia o 12 byłem operowany było rozpoznanie zapalenie ropownicze wyrostka robaczkowego. Dziś tj.7 styczeń wyszedłem do domu czuje się dobrze byłem operowany laparoskopowo czuję tylko lekkie pieczenie na pempku czym to może być spowodowane? Dostałem recepte z tabletkami przeciw bólowymi i zapalnymi. Czy mogę jeść kanapki z masłem i wędliną?

Milena Lubowicz

Pieczenie może być spowodowane operację, gdyż właśnie jeden z trokarów wprowadzany jest przez pępek w czasie laparoskopii. Proszę powoli wprowadzać do diety różne pokarmy, ale na początku w niezbyt dużych ilościach.
Pozdrawiam

Proszę pytac operatorów , ja nie byłem przy operacji , nie znam jej przebiegu , nie mogę więc zalecać dalszego postępowania , zż