Dieta lekkostrawna a zupy na wywarze mięsnym

Czy na diecie lekko strawnej moge jesc zupy ugotowane na miesie z kurczaka? Czy moge jesc jogurty owocowe oraz pic slaba kawe rozpuszcalna z mlekiem?

Witam, wszystko produkty które Pani podaje mogą być stosowane w diecie łatwostrowej.
Polecam naszą stronkę www.fizjodiet.pl , gdzie za około 2 tygodnie znajdzie Pani podpowiedzi i przykładowe diety.

Pozdrawiam
Wojciech Budziosz.

Witam, na diecie lekkostrawnej powinno się spożywać wywary jarskie. Unikać należy zup tłustych, tak samo jogurtów. I co prawda jogurty owocowe są często odtłuszczone, jednak ich skład pozostawia wiele do życzenia np. cukier, słodziki, zagęszczacze. Może lepiej zdecydować się na jogurt naturalny z dodatkiem dozwolonych owoców? Kawy lepiej unikać, jeśli koniecznie musi pani napić się kawy to słaba z mlekiem.