Dieta na przybór masy dla 24-latka

Witam mam 24 lata i waze 62 kg wzrost 180 cm co musze jesc sby przytytc ?

Witam,

aby zdrowo przytyć należy przede wszystkim:
- zdrowo jeść (odradzam pizzę i chipsy)
- wybierać jedynie pełnowartościowe produkty, np. mięso zamiast parówek. Dzięki temu dostarczamy pełnowartościowego białka niezbędnego do rozbudowy masy mięśniowej, a więc przybrania na masie ciała
- spożywać dużo produktów zbożowych pełnoziarnistych np. chleb razowy, grube kasze, ryż dziki itd.
- niezbędna jest także aktywność fizyczna, aby energia przekształcała się w mięśnie, a nie w tkankę tłuszczową.

Zachęcam do kontaktu przez internet to ustalimy odpowiednie ilości dla Pani

Pozdrawiam
Ewa Ceborska
http://food-diet.pl/