Dieta na przybranie na masie dla 25-latka

Witam mam 25lat od zawsze jestem bardzo chudy aktualnie ważę 63kg najwięcej na wadzę widziałem 65kg dodam że mam 190cm wzrostu. Miałem robione badania krwi które nie wykazały nic niepokojącego w pracy dużo się poruszam i nie mam możliwości spożywania często posiłków. Zazwyczaj jem rano śniadanie (godzina 10-11) w pracy koło godziny (14-15) 2-3kanapki i obiad dopiero kolo godziny 20 potem ewentualnie jakąś kanapkę przed snem ale nie zawsze. Bardzo chciał bym przytyć są Państwo w stanie mi pomóc?

Kamila Ziemann Dietetyka

Witam, aby Panu pomoc nalezaloby wykonac analize skladu ciala. Na dzien dzisiejszy moge podpowiedziec, aby spozywal Pan wiecej kasz, wiecej mies oraz nabialu. Dlaczego sniadanie jest tak pozno? Powinno byc maksymalnie 1,5h od momentu wstania. Pozdrawiam, Kamila Ziemann

Bardzo proszę zrobić badanie TSH oraz FT3 i FT4 ( należy wykluczyć nadczynność tarczycy ).
Dieta dopiero po wykluczeniu problemów z tarczycą.
pozdrawiam.
Iwona Krędzielak-Manikowska

Witam. Radziłam bym zrobić jeszcze badania na tarczyce i udać się do dietetyka który zrobi analizę składu ciała przeprowadzi wywiad i dopiero wtedy ułoży dietę. pozdrawiam.