Dieta na schudnięcie i pozbycie się cellulitu

Jestem rocznik 1988. w 2012 roku we wrześniu ważyłam około 50-51 kg.W tym roku ważę 62kg /165 wzr.Chciała bym schudnąć.Mam duży celulit widoczny nawet jak stoję choć tłuszcz rozprowadza się równomiernie i nie wyglądam na grubą. najgorsze jest to, że jem wiele majonezu...smaruje nim kanapki zamiast masła bo tak się przyzwyczaiłam CZy jest jakaś dieta, która pozwoli mi schudnąć, nie będzie mocno restrykcyjna i wymagała wielu wyrzeczeń? Słodyczy za wiele nie jem, chipsów też. Ale herbatę słodzę.

Najlepiej jeśli Pani skorzysta z porady dietetyka, który po przeprowadzeniu analizy składu ciała oraz po przeprowadzeniu wywiadu żywieniowego i zdrowotnego dobierze odpowiednią dietę, na której nie będzie Pani głodować. Oczywiście na cellulit zawsze dobre są ćwiczenia :)

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska