Dieta odchudzająca a picie koktajli

Witam mam 25 lat jestem na diecie odchudzającej moja obecna waga 78kg przy wzroście 166. Jestem na diecie "ogólnej" tzn mniej jem i zdrowo co 3h. Mam pytanie czy koktail z 1/3 kostki chudego twarogu z pół szklanki mleka 1,5% jest tuczący?czy mogę bo z powodzeniem wypić Np. Na podwieczorek lub kolacje?

Witam
Taki wysokobiałkowy koktajl można zrobić sobie raz na jakiś czas, ale nie za często. Polecałabym bardziej koktajle z owocami np. mleko/kefir/maślanka + całe owoce (ze skórką) i zblendować to razem.

Pozdrawiam i zapraszam na konsultację on-line lub stacjonarnie:
www.poradnialuczyk.pl