Dieta odchudzająca a umięśnienie brzucha

Witam. Mam 18 lat i waże około 55kg oraz mierze 171cm wzrostu. Chciałabym zastosować dietę odchudzającą ponieważ chciałabym umięśnić brzuch efekt płaskiego brzucha. Czy jest możliwość ułożenia diety i jej stosowania?

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

Witam,
Oczywiście ze jest możliwość.
Zapraszam do konsultacji online
Ulewicznatalia@gmail.com

Witam. Pani BMI wynosi 18,8 co oznacza, że Pani masa ciała mieści się w dolnej granicy normy... Dlatego nie zalecałabym żadnej diety odchudzającej. Jeśli chce Pani osiągnąć efekt umięśnionego brzucha, należy wprowadzić zasady zdrowego odżywiania i zadbać m.in. o odpowiednią ilość białka, węglowodanów i tłuszczu w diecie, aby móc zbudować mięśnie. Należy także regularnie wykonywać ćwiczenia siłowe oraz kardio. Jeśli jest Pani zainteresowana jadłospisem, zapraszam na stronę www.lekkoizdrowo.pl. Pozdrawiam.