Dieta odpowiednia dla 43-latki

Witam. Mam problem z moim brzuchem.Od dziecka byłam bardzo chuda a brzuchol wielki. W tej chwili mam 43 lata i problem nie znika.Nie piję gazowanych napoi,nie obżeram się. Mam 172 cm i ważę 75 kilo. dodam jeszcze,że rano jest w miarę ok a tylko zjem sniadanie w postaci dwóch kanapek z szynka i pomidorem i jest koniec...Dziękuję za odpowiedz.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

być może problem tkwi w gazach jelitowych bądź nietolerancji niektórych produktów. Prosze wykonać analizę segmentową składu ciała wtedy będzie wiadomo jak jest Pani otłuszczona w okolicach brzucha.

Pozdrawiam