Dieta po operacji dwuszczękowej osteotomii

Czy 6 tygodni po operacji dwuszczękowej osteotomii i stosowaniu diety płynnej mogę już udać się na badania wstępne do nowej pracy? A może powinienem zaczekać jeszcze trochę na odzyskanie pełni sił? Za miesiąc nastąpi zdjęcie mojego aparatu ortodontycznego.

Dzień dobry, oczywiście może Pan poddać sie badaniom wymaganym przez nowego pracodawcę. Natomiast czy stan pooperacyjny kwalifikuje Pana do podjęcia tej pracy, czy potrzebuje Pan jeszcze trochę dłuższej rekonwalescencji, o tym musi Pan zadecydować razem z operującym Pana lekarzem. Podstawą do decyzji jest to, jak Pan się czuje i jakie obowiązki będzie Pan pełnil w nowej pracy.