Dieta po operacji raka jajnika

Witam, czy w trakcie chemioterapii (po 4 wlewach) po operacji raka jajnika i takich wynikach ALP 188, Bilirubina 0,33 ALT 149 ASPT 50, GGTP 313 mogę jeść truskawki i pić soki warzywne jeśc nabiał? Robiłam USg, jest prawidłowe. stosuje teraz ścisła diete wątrobową. Co szczególnie powinnam jesć? Pozdrawiam

Świeże, nieprzetworzone owoce nie są zalecane w diecie wątrobowej. W Internecie znajdzie Pani wiele porad i zaleceń do stosowania w przypadku uszkodzenia komórki wątrobowej. Proszę dać szansę swojemu organizmowi na regenerację.