Dieta po operacji z powodu zapalenia wyrostka robaczkowego

Dzień dobry. Ja mam pytanie odnośnie diety co mogę dokładnie jeść i pić , gdyż jestem po operacji ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego.Zapalenie ww.chłonnych krezkowych.I jak długo mam stosować tą dietę.Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

w wypisie ze szpitala powinien mieć Pan oznaczony czas stosowania diety, jeżeli nie ma proszę spytać lekarza przy wizycie kontrolnej.

Pozdrawiam