Dieta po ostrym zapaleniu trzustki u 44-latka

Dzień dobry Jestem 1,5 roku po ostrym zapaleniu trzustki, ciągle na diecie wyniki mam bdb jakbym nigdy nie był chory. Pytanie czy mogę pozwolić sobie na bardziej normalny obiad chociaż w niedzielę. Pozdrawiam

Witam,

Bardzo cieszę się iż prawidłowe żywienie pozwoliło do normalnego powrotu do zdrowia. Co ma Pan na myśli mówiąc normalny obiad? Czy korzysta Pan z pomocy dietetyka?
Dieta powinna być dopasowana do Pana upodobań oraz odpowiednio zestawiona.

Zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady żywieniowej (w gabinecie stacjonarnym lub online), w ramach której dietetyk przygotuje dietę dostosowaną do stanu zdrowia i trybu życia.

Zapraszamy do kontaktu, istnieje możliwość skorzystania również z porady on-line – bez wychodzenia z domu!

Pozdrawiam serdecznie!
Robert Lipert, Dietetyk
www.lublin.mojdietetyk.pl
lublin@mojdietetyk.pl
tel. 792 450 650