Dieta po zabiegu wgłobienia jelit

Problem, z jakim do Państwa się zwracam, dotyczy mojej 9-miesięcznej córki, która dwa tygodnie temu przeszła operację wgłobienia jelit - splątało się cienkie z cienkim. Każdy lekarz zaleca inną dietę. Proszę napisać co mogę jej dawać do jedzenia i picia.

KOBIETA, 1 LAT ponad rok temu

Po dwóch tygodniach od tego typu zabiegu raczej nie jest już wymagana żadna dieta. Trzeba tylko uważać na pokarmy powodujące zaparcia i nic poza tym. Oczywiście należyte nawodnienie organizmu w te upały. Specjalna dieta nie jest potrzebna po tak długim okresie po tego typu zabiegu i u tak małego dziecka.