Dieta pozwalająca usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej

witam, mam 24 lata moja waga to 85kg i wzrost 176cm, mam duzo zbednej tkanki tluszczowej na brzuchu jak i klatce piersiowej chcialbym to zredukowac poniewaz jest do dla mnie dyskomfort dodam ze zamierzam zapisac sie na silownie i potrzebuje diety, dziekuje za pomoc. Pozdrawiam

W Pana wieku i przy małej aktywności fizycznej powinien Pan spożywać około 2700 kcal. Jednak do redukcji tkanki tłuszczowej należy dostosować się do diety redukcyjnej. Poza ogólnymi zasadami zdrowego odżywiania należy zmniejszyć ilość cukrów prostych na rzecz złożonych. Poza tym przyjmować 4-5 posiłków dziennie co ok. 3 godziny. Nie wolno zapominać o śniadaniu a kolację spożywać do dwóch godzin przed zaśnięciem. Ponadto warto zrezygnować z alkoholu i napojów słodkich, gazowanych, które dostarczają pustych kalorii i rozpychają żołądek. Jeśli jest Pan zainteresowany ułożeniem indywidualnej diety zapraszam do kontaktu: marta@zdrowozjesz.pl