Dieta przeciwgrzybicza a brak utraty wagi

Od 1,5 miesiąca jestem na dość restrykcyjnej diecie przeciwgrzybiczej. Z dnia na dzień odstawiłam wszystko zawierające gluten, cukier oraz mleko i jego przetwory, wszystkie używki, w tym kawę, herbatę. Jem dużo warzyw, prœcz ziemniaków, gotowane mięso drobiowe, ryby, piję soki świeżo wyciskane i ziołowe herbatki. Czuję się o wiele lepiej! Ale martwi mnie to, że moja waga stanęła w miejscu, pomimo takich wyrzeczeń. Liczyłam, że przy okazji schudnę. Dlaczego?

Piotr Pilarski

Ponieważ ilość energii spożytkowana podczas tej diety była taka sama jak ilość energii dostarczonej.

Pozdrawiam.