Dieta przed studniówką

Witam mam pytanie dotyczące diety : mam 19 lat ważę 82 kg. i mam 170 cm wzrostu , bardzo trudno mi jest dostosować się do diety ale teraz jestem zdeterminowana ponieważ czeka mnie studniówka , Proszę o pomoc :)
19 LAT ponad rok temu

Witam, jeśli naprawdę chcesz schudną i będziesz stosować się do diety - pomogę Ci. Przez 7 dni zapisuj dokładnie co jesz i pijesz, ile i o której - potrzebna będzie Ci waga kuchenna. Wyślij mi to na mail, a ja przygotuję Ci plan żywieniowy i poprowadzę dalej. info@abcdiety.com