Dieta przy niedoborze czynnika hagemana

Czy trzeba stosować jakąś specjalną dietę przy niedoborze czynnika hagemana? Jakie witaminy przyjmować przy niedoborze czynnika hagemana?

Witam, dieta może być sprawą istotną, bowiem niedobór czynnika Hagemana przecież dotyczy krzepliwości krwi.W zależności od stosowanych leków w terapii niekiedy z wielką uwagą należy planować niektóre produkty, zwłaszcza dostarczające witaminy K.Ale to już zawsze ustala się indywidualnie po analizie wszystkich parametrów krzepliwości.
Pozdrawiam
www.dietoterapia.waw.pl