Dieta redukcyjna dla 34-letniego mężczyzny

Witam Mam problem z nadwagą. Ważę obecnie około 97-96 kilogramów, mam 34 lata, 175cm wzrostu. Od trzech miesięcy jestem na diecie, i udało mi się schudnąć 2-3 kilo. Moja żona w tym czasie bez problemu zrzuciła ponad 10. Chciałbym porozmawiać co mogę zrobić lub gdzie szukać przyczyn słabej redukcji masy ? Pozdrawiam Tomek

Witam serdecznie,

Należałoby przeanalizować jeszcze raz jadłospis i tryb życia, żeby móc dokonać ewentualnych korekt. Trudno powiedzieć co może być przyczyną różnic spadku wagi, czynników jest wiele - tryb życia, aktywność fizyczna, źle dobrana kaloryczność diety, różnica w podstawowej przemianie materii oraz stan zdrowia - np. choroby tarczycy.
Dlatego jeszcze raz zachęcam do analizy jadłospisu, gdyby zmiany nie pomogły warto zrobić badania.

Pozdrawiam

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Po wskazówki żywieniowe zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,

Witam Pana,

Najlepszym rozwiązaniem byłaby wizyta u dietetyka. Należałoby przeanalizować Pana styl życia, jadłospis itp. Być może dieta jest bardziej dostosowana do żony niż do Pana. Jeżeli byłby Pan zainteresowany można opisać ma na maila swój przykładowy jadłospis. Ja chętnie zerknę i wskażę ewentualne błędy.
kontakt:
joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk