Dieta rozdzielna - czy to dobra dieta?

Chciałabym zastosować dietę, myślę o takiej diecie, gdzie nie łączy się ze sobą różnych produktów. Chciałabym się dowiedzieć czego się nie łączy, jakich potraw?
ponad rok temu

Witam!

Dieta niełączenia jest dietą autorską i nie jest zalecana przez towarzystwa naukowe. Przykładem takiej diety może być dieta Montignaca, w której nie łączy się węglowodanów prostych z tłuszczami. Prawidłowa dieta to taka, która umożliwia pokrycie zapotrzebowania na wszystkie niezbędne składniki. Zanim zdecyduje się Pani na dietę, proszę zastanowić się, czy naprawdę jej Pani potrzebuje.

Pozdrawiam