Dieta w anemii dla 37-latki

witam choruje naanemie zisiejsze wyniki to potwierdzily czy moze mi ktos doradzic jaka diete stosowac

Witam,

W związku z tym, że w świecie medycyny wyróżnia się kilka typów anemii m.in. anemię aplastyczną, hemolityczną, niedokrwistość niedoborową, ciężarnych, złośliwą itd. dopiero po dokładnym jej określeniu można sprecyzować właściwe postępowanie żywieniowe.
Proponuję w pytaniu uwzględnić wyniki badań, wskazujące na ową niedokrwistość, a wówczas otrzyma Pani bardziej szczegółowe zalecenia.

Pozdrawiam,
Kamila Kończak