Dieta w cukrzycy u 52-latki

mam 52 lata 1x dziennie biore siofor cukier mam o trzeciej rano 73 i do tego wilczy glod czy powinnam cos zjesc co noc lub poznym wieczorem budzi mnie wilczy apetyt - rano mam 120 po obiedzie 2 godziny 120 czy to jest normalny cukier - mam cukrzyce typu2 a siofor biore rano 1000 mg

Witam serdecznie,

może Pani wprowadzić mini kolację przed pójściem spać, np. pół kromki chleba razowego + margaryna + polędwica sopocka + pomidor. Dzięki temu noce powinny być łatwiejsze.
Kluczowe jest jednak to jak się Pani odżywia przez cały dzień. Na podstawie tego można ocenić dlaczego cukier w nocy spada i głód Panią wybudza.

Zapraszam do analizy swojej diety: http://food-diet.pl/artykul/151/38/oferta_dla_osob_z_chorobami_cywilizacyjnymi

Pozdrawiam
Ewa Ceborska