Dieta witariańska a waga

Jestem witarianem od 7 miesięcy i 9 dni. Jem dziennie ok. 1 litra zsiadłego mleka 4 surowych wiejskich jajek 8 rodzajów kiełków nasion kilkanaście rodzajów surowych warzyw skiełkowane groszki np. cieciorka, soczewica czerwona i zielona, groch włoski, orzechy , oraz kilkanaście odmian owoców. Na wzrost 187 waże 73 kg. Dzięki tej diecie wyleczyłem depresje. Czy grozi mi jakieś niebezpieczeństwo? Czy mogą mnie ubezwłasnowolnić? Nie chce zażywać antydepresantów. Czy grozi mi anoreksja?

Poradnia Dobry Dietetyk Toruń
tel. 887 433 444

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza