Diety odchudzające przy niedoczynności tarczycy

Witam mam pytanie odnośnie diety odchudzające A leczenia niedoczynnosci tarczycy. Co trzeba stosować prócz ćwiczeń aby skutecznie schudnąć . czego unikać a na jakie produkty zwrócić szczególną uwagę. Pragnę zaznaczyć iż mam grupę krwi A. W internecie roi sięod rróżnych 'dobrych porad' i przyznam szczerze ze mam już mętlik w głowie. Proszę o porad.

Witam,

odchudzanie przy niedoczynności jest nieco trudniejsze, ale możliwe. Najważniejsze jest to, aby Pani jadła wszystko w odpowiednich ilościach tak, aby energetyczność diety zmieściła się w przedziale 1200-1400kcal, zależnie od aktywności fizycznej.
Produkty, które warto ograniczyć to:
- słodycze
-cukier, słodkie napoje, alkohol
- biała mąka i produkty z jej udziałem

W ciągu dnia warto byłoby zjeść:
- ok. 500g warzyw (warzywa z rodziny kapustowatych gotujemy w dużej ilości wody bez przykrycia)
- ok. 300g owoców
- 2-3 łyżki olejów roślinnych
- niewielką ilość chudego mięsa
- 3 porcje mleczne np. mały jogurt naturalny, 2 plasterki sera żółtego, 200ml kefiru/maślanki
- 4-5 porcji skrobiowych np. kromkę chleba, 2 łyżki płatków owsianych, ziemniak itd.
+ konieczna jest aktywność fizyczna i ok. 1,5-2 litry wody mineralnej.

Pozdrawiam