Dlacego mówię przez sen, gdy wstaję do dziecka?

Witam, Obudziłam się w nocy do dziecka. Prawdopodobnie cos mi się śniło i jak się obudziłam zaczęłam ochrzaniac mojego męża o coś zupełnie nierealnego. Za chwilę poszłam po dziecko I wtedy zdałam sobie sprawę że mówiłam od rzeczy... Trudno powiedzoec żeby to było mówienie przez sen bo juz nie spałam, I wszysko pamiętam. Zastanawiam się czy jest to jakieś niepokojące zaburzenie czy może efekt tego że ostatnie noce kiepsko sypialam. Ogromny upał oraz małe dziecko. Bardzo proszę o poradę.

Dzień Dobry Pani,

Mogą to być symptomy przewlekającego się zmęczenia i deficytu snu.
Myślę, ze warto byłoby udać się na konsultację kontrolna do lekarza pierwszego kontaktu, celem rozwiania Pani obaw, czego serdecznie Pani życzę,

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Irena.mielnik.madej@gmail.com

Witam Panią
Wybudzenie z dezorientacją występuje zwykle na skutek
dużego zmęczenia lub znacznego niedoboru snu.
Potrzebuje Pani więcej snu i wypoczynku.
Myślę, że warto zaangażować męża w wychowanie i opiekę
nad dzieckiem.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl