Dlaczego 14-latkę boli brzuch?

Moja córka chodzi do czwartej klasy i codziennie boli ją brzuch , już nie wiem co mam robić . Proszę o szybką odpowiedź .

Na wstępie badania lekarskie. W międzyczasie proszę sprawdzić, czy coś niedobrego nie dzieje się w szkole. Kłótnie z dziećmi, trudności z nauką lub jakieś inne problemy, które mogą być przyczyną lęku przed szkolą. Proszę także zastanowić się nad ewentualnym powodem, dla którego córka zostaje w domu. Czy np. coś niedobrego dzieje się w Pani życiu/małżeństwie.