Dlaczego 2-letnie dziecko nie chce mówić?

Czy to prawda ,ze podawanie dziecku omega 3 plywa na jego mowe ? Moj syn ma 2 lata i nie chce mowic A praca z logopoda nie przynosi zadnych rezultatow .

Podawanie dziecku jakichkolwiek środków nie wpływa na rozwój jego mowy. To są indywidualne uwarunkowania każdego dziecka. Podała Pani za mało informacji, syn nie chce mówić w ogóle ? Czy wypowiada pojedyncze wyrazy, czy potrafi połączyć dwa wyrazy, np. mama daj.