Dlaczego 2-miesięczna córka szarpie sutek podczas karmienia piersią?

Jestem mamą 2 miesięcznej dziewczynki. Z reguły mała dobrze je - karmię piersią. Jednak zdarza się, że ciągnie lub szarpie pierś. Nagle odchyla główkę do tyłu razem z brodawka w buzi. Powoduje to u mnie ból. Co może być przyczyną takiego zachowania? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Proszę zgłosić się do lekarza pediatry, być może pokarm jest słaby i dziecko jest głodne i dlatego szarpie sutek. W takiej sytuacji dziecko należy dokarmić z butelki, ale o tym zadecyduje lekarz pediatra.
pozdrawiam