Dlaczego 26-letni partner nie chce uprawiać seksu?

Witam serdecznie. Mój chłopak ma 26 lat i nie chce uprawiać seksu. Co mogę w tej sytuacji zrobić ? On twierdzi że to przez sterydy które brał kilka lat temu. Czym mu podwyższyć libido ?

Dzień dobry!

Partner powinien skonsultować się z lekarzem i przeprowadzić badania diagnostyczne, aby rozważyć różne możliwości leczenia. Ważne także, jaki jest jego osobisty stosunek do współżycia. Czy spadek libido jest dla niego problemem, czy chciałby to zmienić i ma motywację np. do psychoterapii, czy zaspokaja potrzeby seksualne w inny sposób, np. poprzez masturbację czy kontakt z pornografią itp.

Pozdrawiam!

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani z kontakt :)

Znaczenie miałaby otwartość i gotowość Pani Partnera, do podjęcia konsultacji diagnostycznej (seksuologicznej/endokrynologicznej) celem dotarcia do prawdziwej przyczyny symptomatycznej (spadek libido).

Serdeczności i powodzenia Pani życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605