Dlaczego 4-letnie dziecko oddaje stolec w majtki?

Witam moja 4 letnia córka tobi kupe w majtki. P przedszkolu dzieci się od niej odsuwają i nie chcą z nią się bawic. Tłumaczymy córce żeby tobiła na sedes kupke ale ona woli zrobic w majtki. Kupa w majtkach jej wcale nie przeszkadz. Pani Dyrektor przedszkola poeiedziała że jak cos z tym nie zrobimy to zadzwoni do ops. Nie wiem co robic. Córka powiedziala ze nie czuje kiedy robi kupe. Siku robi ładnie do sedesu a kupa ciągle w majtkach nawet 5 razy dziennie. Prosze o pomoc

Lek. Michał Lenard

Dziecko w wieku 4 lat powinno kontrolować oddawanie stolca. Sugeruję wizytę u pediatry, który zbada córkę i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!