Dlaczego 6-letnie dziecko się masturbuje?

Witam, moja 6-letnia corka masturbuje sie w szkole, siedzac na kszesle ociera swoje intymne miejsce. W domu tez to robi ale ja szybko reaguje rozmawiajac z nia, ze nie powinna tego robic w miejscach gdzie przebywaja inne osoby albo po prostu zagaduje ja innymi rzeczami. Glowny problem jest w szkole, jej pani nauczycielka uswiadomiona przeze mnie o sytuacji stara sie jak moze w bardzo pozytywny sposob przekonac ja by nie robila tego w szkole, ale moja corka jej nie slucha. Prosze o rade.

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do lekarza pediatry w celu dokładnego zbadania i zlecenia w razie potrzeby odpowiedniej diagnostyki. Objawy dyzuryczne lub inne towarzyszące zakażeniu dróg moczowych mogą czasem u dziecka wywoływać podobne zachowania i należy je wykluczyć.