Dlaczego 7-latek moczy się w nocy?

Witam.mój 7 letni syn moczy się w nocy.zaczęło się w wieku prawie 6 lat(przedtem noce były suche od 3 lat nie siusial juz w nocy)było tak ze 2-3 razy w tygodniu noce były mokre.trwało to z z 5 miesięcy. Potem na 2 miesiące była był spokoj i znów z 3 miesiące moczenia.potem znów przerwa 8 miesięcy i teraz znowu.badania moczu za każdym razem ok.mocznik,kreatynina i glukoza tez w normie.w ciągu dnia nie ma problemu.gdy zmoczy się w nocy to nie obudzi się mimo że jest mokro śpi do rana.nie wiem czy problem tkwi w psychice ale żadne nowe sytuacje nie mialy miejsca.nie wiem jakie badania powinnam zrobić i do jakiego lekarza się udać.proszę o pomoc bo nie wiem czy to samo minie czy nie

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne